patchwork

šicí stroje Bernina

Milé dámy, milí pánové, pokud uvažujete o koupi nového šicího stroje Bernina a chtěli by jste zjistit co všechno umí, můžete si ho přijít vyzkoušet po předchozí domluvě do pražské prodejny Bellusu.

Akce!
Pokud nakoupíte v našich obchodech zboží za více jak 30 000 Kč, dostanete látky v hodnotě 2 000 Kč dle vlastního výběru ZDARMA, pokud nakoupíte zboží za více jak 15 000 Kč, dostanete látky v hodnotě 1 000 Kč dle vlastního výběru ZDARMA a za nákup zboží v hodnotě více jak 10 000 Kč dostanete látky v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru ZDARMA. Tato nabídka platí na nákup všeho nabízeného sortimentu.

Švýcarská preciznost a kvalita při výrobě mechanických přístrojů je světoznámá. Už více než sto let montuje BERNINA do svých přístrojů "Swiss Quality - Švýcarskou kvalitu". Tým inženýrů se neustále stará o to, aby se stroje držely stále na absolutní špičce mezi šicími, vyšívacími a quiltovacími stroji. S BERNINOU se práce stává koníčkem.

Bernina 380

Zde naleznete přehled a ceník všech šicích strojů a overloků, které nabízíme.

quiltovací stroje a rámy od Berniny

Rozšířili jsme nabídku strojů Bernina v Bellusu o nový quiltovací stroj a rám. Quiltovací stroj se vyrábí ve dvou verzích lišících se délkou ramene. Bernina Q 24, která má délku ramene 24 palců a Bernina Q 20, která má rameno dlouhé 20 palců. Jsou to stroje speciálně vyvinuté Berninou pro quiltování. Pod stehovou deskou mají vestavěné dva snímače pohybu látky BSR, takže stále udržují stejnou délku stehu a rychlost šití přizpůsobují rychlosti pohybu stroje nad napnutou látkou.
Model Q 24 je možné umístit pouze na rám, ale model Q 20 je možné zabudovat i do stolu a nebo umístit také na rám, který má pro tyto stroje šířku 4 m a hluboký je 1,5m. Dá se vybavit kolečky, takže se s ním dá v případě potřeby po místnosti popojíždět.
Do Bellusu se můžete přijít podívat na stroj Bernina Q 24, který si můžete popřípadě vyzkoušet. Tyto stroje a rámy samozřejmě prodáváme. Pokud by jste měli zájem o bližší technické parametry stroje, rámu a ceník, tyto informace sdělíme na vyžádání. V ceně stroje a rámu je zahrnuta montáž, zaškolení a látky s vatelínem v hodnotě 4 000 Kč dle vlastního výběru.

quiltovaci ram Bernina