patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

velikonoce

O velikonocích v sobotu 3.dubna a v pondělí 5.dubna bude pražský i brněnský obchod zavřený.
Petr

přidáno 27. 03. 2010

omluva

Milé čtenářky a čtenáři časopisu Švadlenka,
chtěli bychom se omluvit paní Kláře Sovové za záměnu autora u její deky. Autorem deky Plachetnice na dohled je paní Klára Sovová, která tuto deku šila podle návrhu paní Vladimíry Ferinové.
Děkujeme za pochopení
redakce Švadlenky

_

přidáno 24. 03. 2010

Švadlenka č. 14

Dnes vyšla nová Švadlenka č. 14.

svadla

přidáno 16. 03. 2010

diagnostika šicích strojů Bernina na mezinárodní výstavě

Během mezinárodní výstavy pro Vás Bernina CZ připravila v prostorách svého stánku mimořádnou akci. Budete mít příležitost se osobně seznámit s šéftchnikem české Berniny panem Petrem Jilečkem, který vám zdarma provede diagnostiku vašeho šicího stroje, ať již se jedná o značku Bernina, či o jakoukoliv jinou značku. V případě, že váš stroj bude potřebovat opravu, je možné si ji na místě domluvit a předat stroj k opravě. Pro zvýšení vašeho komfortu kontaktujte šéftechnika české Berniny pana Petra Jilečka již nyní na e-mailové adrese: jilecekpetr@seznam.cz a rezervujte si svůj čas u stánku Berniny během mezinárodní výstavy PPM!

přidáno 15. 03. 2010

Předváděčka šicích strojů Bernina, Elna a quiltovacího rámu

Ve čtvrtek 25. a v pátek 26. března od 10:00 do 18:00 si můžete přijít do pražského Bellusu vyzkoušet šicí stroje Bernina (například quiltování na Auroře 440QE s laserovou patkou), overloky Bernina a šicí stroje Elna. Dále si můžete přijít zkusit quiltování na novém quiltovacím rámu s Berninou 830.
Petr

ram

přidáno 08. 03. 2010

Nová kolekce látek Bellus

Připravili jsme pro Vás novou kolekci látek. Zakoupit je můžete v pražském, brněnském nebo na internetovém obchodě www.svadlenka.com
Petr

latky

přidáno 05. 03. 2010

_

pozvanka

přidáno 05. 03. 2010

Švadlenka č. 13 je zatím vyprodaná

Švadlenku č. 13 máme zatím vyprodanou. K dispozici ji zase budeme mít začátkem dubna, tak se nemusíte bát, že už ji u nás nikdy neseženete. Objednávky na předplatné můžete stále posílat. Švadlenku č. 13 Vám zpětně dopošleme. Předplatitelky, které si Švadlenku zatím nevyzvedly, ji mají u nás schovanou.
Petr

přidáno 16. 02. 2010

Kurzy v Bellusu....

Milé dámy patchworkářky, postupně pro vás připravujeme spoustu nových a staronových kurzů s novými lektorkami. Pro všechny předplatitelky časopisu Švadlenka máme veliké překvapení. Máte možnost po zaplacení částky 1000,- Kč absolvovat jakýkoliv kurz v průběhu tří měsíců ode dne zaplacení. Třeba všechny... Toto však neplatí pro základní kurz. Další zpráva je ta, že kurz bude i pro jednu účastnici. Na základní kurz musí být nejméně tři. Ostatní zůstává stejné, pro ostatní účastnice je cena 100,- /1 hodinu kurzu. Kurzy jsou většinou tříhodinové. Toto platí i pro obchod v Brně. jaja

přidáno 10. 02. 2010

TEXTILNÍ PANENKA ROKU 2010

Český panenkový klub a Bernina Kreativní Centrum
pořádají soutěž

TEXTILNÍ PANENKA ROKU 2010
V rámci mezinárodní výstavy Prague Patchwork Meeting
Na téma : Louka plná života
Hlavní cena : šicí stroj Bernette 56

Díla posoudí odborná porota
1. paní Zdenka Brunclíková (scénáristka, dramaturg)
2. paní Viola Bajaníková (textilní výtvarnice),
3. paní Alena Sládková (šéfredaktorka časopisu Panenka)

Registrace do 28.2.2010
_ Pravidla soutěže a registrační formulář najdete zde.

přidáno 10. 02. 2010