patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

základní kurz a jiné v Liberci

Milé dámy, pokud budete mít zájem o kurzy v Liberci, přihlaste se na tel.602 160 615
Lektorka: Jandejsková Jana

přidáno 11. 02. 2011

Dnes vyšla nová Švadlenka č. 19

_

svadla

přidáno 01. 02. 2011

Milé dámy, připomínáme že 1-3.4.2011 je výstava Kreativity v Dubči…

Patchworkový vzor na pc

Máme pro vás připravenou tvorbu patchworkového vzoru na počítači a chceme vám ji na výstavě v Dubči (v cca 1.5 hodinových prezentacích) představit. Bude probíhat vždy v 11 hodin a od 15 hodin. Bude přístupná všem a zdarma. Součástí bude i diskuze na toto téma. Projekt tvorby bude dále pak pokračovat na našich www stránkách. Pokud se chcete zúčastnit, pak je nutné se zaregistrovat na našich www.bellus-gallery.com v sekci kurzy Praha. jaja

přidáno 20. 01. 2011

výzva

Milé dámy, pokud budete chtít odebírat Švadlenku i v roce 2011 a ještě jste si ji nepředplatily, učiňte tak co nejdříve. První Švadlenka tohoto roku má č. 19 a vyjde začátkem února.
Děkujeme.

přidáno 20. 01. 2011

V sekci mystery se můžete podívat na fotky mystery dek ušitých podle Švadlenky.
Petr

přidáno 14. 01. 2011

Nabídka polyesterových nití

Nově nabízíme polyesterové nitě Polimex v návinu 4 560 m za 40 Kč/kus v 51 barevných odstínech. Kompletní nabídku najdete v pražském obchodě Bellusu nebo na internetovém obchodě www.svadlenka.com v sekci nitě.
Petr

nitě

přidáno 10. 01. 2011

Seriál o tvorbě patchworkových vzorů

Milé dámy,

jsme velmi potěšeni vaším zájmem o seriál tvorby patchworkových vzorů na PC a máme pro vás výbornou odpověď. Tuto nabídku jsme zveřejnili zhruba pře dvěma lety a od té doby se nám pár lidiček ozvalo a i nějaké mini kurzy proběhly. Po této zkušenosti jsme usoudili, že by bylo lepší, aby každá seděla u svého počítače a mohla si to pořádně vyzkoušet. Vymysleli jsme, proto novou verzi našich www stránek, na kterých momentálně pracujeme, kde bude stránka, kam budou mít přístup pouze pro předplatitelky časopisu Švadlenka a právě do této sekce bychom chtěli tento seriál zařadit. Důvodů pro toto řešení je několik:

Zbytečně bychom plýtvali stránkami Švadlenky, i tak máme mnoho materiálů, které bychom rádi zveřejnili, ale místa není tolik a tyto materiály máme připravené a budou také na těchto www stránkách k dispozici…

Můžeme seriál přinášet ve větším rozsahu, podrobněji a častěji,
abychom ty jednoduché bloky zvládli třeba za pár měsíců a ne roků…

Dále bychom chtěli připravit i krátká videa s ukázkou práce s tímto
programem a nejen to, připravujeme i videa na určité kroky při práci,
což bude výborné hlavně pro začátečnice…

Doufáme, že vám to bude k užitku a vy si budete moci tvořit vlastní vzory a hrát si s nimi. Naučíme vás i jak si bloky vyplnit naskenovanou látkou. Rádi bychom si ve Vašich řadách našli spolupracovnice, které budou navrhovat vzory pro Švadlenku. Jak jistě víte, navrhuje je v současnosti paní Jitka Chumchalová, proto se její jméno ve Švadlence často opakuje. Její návrhy pak šijí a kontrolují ostatní spolupracovnice. Budeme rádi, když ve vás najdeme další kreativní spolupracovnice. Je to velmi těžké skloubit cit pro vzor, barvy a matematiku s geometrií.

Jediné, co nyní musíte udělat je, předplatit si Švadlenku, v podstatě na to máte už jen pár dnů, než vyjde další číslo. My na stránkách budeme pracovat o to intenzivněji a pak se můžeme pustit společně do díla. Redakce časopisu Švadlenka

přidáno 03. 01. 2011

PF 2011

Milé patchworkářky, jistě každá z nás má nějaká přání, přeji vám především to, aby se vám vyplnila a hodně síly k tomu, aby ta cesta k nim byla co nejsnadnější a nejkratší. A pokud se vám nevyplní, tak věřte, že to jistě má nějaký důvod, který momentálně nevidíte a ukáže se později. Důležité je, zachovat si pokoj v duši... (docela otřepaný termín, ale nesmírně důležitý), protože s tímto pokojem jste schopny řešit problémy s nadhledem a k vašemu zdraví je tento klid nesmírně důležitý. Převedeme-li to do praxe, znamená to, že potřebujeme hodně relaxace s patchworkem a dobrý pocit z vykonané práce... dokonce bych to přímo ordinovala jako lék a vřele doporučuji se patchworkem vždy zaštítit, protože pro rodinu je vždy důležité, aby žena byla v pohodě. Protože je to ona, kdo udává vždy náladu a atmosféru doma a domov přímo tvoří...Užijte si vždy přítomný okamžik a nenechte se ničím rozhodit.
Vaše Jana Jandejsková

přidáno 27. 12. 2010

uplatnění certifikátu při nákupu přes e-shop

Pokud budete chtít použít slevový certifikát, který jste dostaly jako předplatitelky Švadlenky pro rok 2011 k balíčkům 1-3, při nákupu látek přes internet musíte to VŽDY sdělit spolu s objednávkou na e-mail: papara@bellus-gallery.com, info@bellus-gallery.com nebo na telefon: 736 770 306. Pokud přijde jenom samotná objednávka bez přání slevy, žádná sleva nebude realizována. Částku (3 000 Kč, 2 000 Kč a 1 500 Kč) lze dělit až do jejího úplného vyčerpání.
Petr

přidáno 16. 12. 2010

_

pozvanka

přidáno 16. 12. 2010