patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

V pátek 28.10. a v sobotu 29.10. bude pražský i brněnský obchod Bellusu zavřen.
Petr

přidáno 24. 10. 2011

oprava šicích strojů v Bellusu

Ve dnech 10. a 11. listopadu (čtvrtek a pátek) bude v Bellusu opravář šicích strojů pan Jileček. K vyčištění, seřízení a na opravu můžete přinést nejen stroje značek Bernina a Bernette. Stroje přineste raději dříve, neboť nelze určit přesnou hodinu opravy.
Petr

přidáno 17. 10. 2011

předplatné časopisu Švadlenka pro rok 2012

Milé zákaznice,
ty z vás, které si zaplatily Rychlé postupy od Jitky Chumchalové, jdou do tisku začátkem prosince. S poslední Švadlenkou je dostanete. Pokud si je chcete ještě některá objednat je nejvyšší čas. Dále vás prosím o úhradu předplatného Švadelnky na příští rok do konce roku, neb nevíme jaká sazba DPH nás od ledna čeká...Připravili jsme proto pro vás oblíbený certifikát na 15% slevu při nákupu látek do hodnoty 3500,-Kč a vy které zaplatíte do konce tohoto roku, dostanete slevu tuto v hodnotě 525,- Kč a lehce si spočtete, že vás předplatné tím pádem vyjde na 195,- Kč. LETOS SLOŽENKY ROZESÍLAT NEBUDEME!!!! Nezapomeňte, že 4-6.11.11 je výstava v Dubči. Budeme se na setkání těšit.Pokud máte něco, co chcete vystavit na výstavě, dejte nám vědět a do 30.10.11 donést, poslat do Bellusu. Vystavení je zdarma.
Pokud máte nějaké dotazy volejte na telefon 736770300
děkuji
Jana Jandejsková

Předplatné časopisu Švadlenka na rok 2012

Předplatné: 720,-Kč obyčejné poštovné hradí Bellus
Předplatné: 960,-Kč (poštovné 240,- doporučeně)

Čtenářky, které zaplatí předplatné do 31.12.2011 obdrží slevový certifikát na 15 % slevu na látky v hodnotě 3500,- Kč s platností do 30.6.2012. Evidence certifikátů bude uložena v kanceláři Bellus s.r.o., certifikáty nebudeme rozesílat, slevu uplatníte tak, že v objednávce do poznámek napíšete sleva a nebo na prodejnách si o slevu zažádáte. Tyto slevy se nebudou poskytovat na výstavách z důvodu administrativy.(Mnohé z vás certifikáty ztratily, zapomněly a nebo o nich ani nevěděly. My vám rádi připomeneme….)
Předplatitelky časopisu dostávají s každým vydaným číslem dárky a zároveň mohou za paušální cenu 1000,- Kč navštěvovat 3 měsíce kurzy v Bellusu v Praze a Brně neomezeně. (Neplatí pro základní kurz.) Platit můžete hotově na našich prodejnách Bellusu v Praze, Brně nebo přímo převodem na náš účet u KB 51-1742270207 / 0100 variabilní symbol = číslo Vašeho telefonu, který je uveden v přihlášce k předplatnému.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a zavolejte 736770300 nebo napište na mail: info@bellus-gallery.com

přidáno 17. 10. 2011

Milé dámy,
za pár dní se zase uvidíme na našem setkání. Nevíme jak vám, ale nám už se tedy hodně stýská po našem povídání, prohlížení novinek, výměně rad a zkušeností i všem dalším… Snad už ani není nutné psát, že se sejdeme v sobotu 8. října ve 13 hodin v Bellusu.
Na programu bude:
- dalších 5 bločků do Sylviina sampleru (D 1-5)
- sunbonnetkový kalendář Aničky Králíkové
- vtipná kočka, na kterou nám dala střih Anička Štipčáková (její 3 varianty viz: www.kouzelnypatchwork.cz, v rubrice „ostatní“
- jako předvánoční inspirace hvězdy z trojúhelníků Alenky Hochové a ozdobný pytlík ze šátku Markéty Zenklové
Ale hlavně vybírání quiltů a jiných patchworkových výtvorů na obě podzimní výstavy, které jsme slíbily podpořit. Nezapoměňte svá díla přivézt! Pokud jedete autem a mohly byste poskytnout bednu od banánů, bude se také hodit. Zvlášť prosíme „neveklovské dámy“, aby zapůjčily tašky tam ušité. Bude jistě zajímavé ukázat na výstavách tolik variant.
Předem díky. Těšíme se
Drahomíra + Hana + Markéta

přidáno 05. 10. 2011

nové látky Bellus

nabidka

přidáno 30. 09. 2011

Ve středu 28. září bude pražský i brněnský obchod Bellusu zavřen.
Petr

přidáno 26. 09. 2011

vánoční látky

A také pro Vás máme připraveny nějaké vánoční látky.
Petr

vanocni

přidáno 24. 09. 2011

nové látky

V pražském Bellusu a na internetovém obchodě www.svadlenka.com najdete přes 60 nových látek všech barev včetně jednobarevné tmavě hnědé.
Petr

latky

přidáno 24. 09. 2011

podzimní výstavy

Milé patchworkářky,
jak už víte, byly jsme požádány, abychom zapůjčily své výtvory na dvě podzimní výstavy. První z nich je výstava, kterou pořádá naše kamarádka Hanka Čermáková v Moravském Berouně a to od 19. do 21. října. Druhá je již tradiční Dubeč a to o víkendu 4. – 6. listopadu. Je to velká čest a výzva zároveň.
Mnohé z vás už se ozvaly a půjčení quiltů slíbily. Další možná ještě sbíráte odvahu. Prosím, skromnost stranou, odhodlejte se. Nemusí to být jen velké deky, ale také například ubrusy, polštáře, tašky či jiné drobnosti. Mohou to být i díla již starší, která třeba už i někde vystavena byla.
Důležité je, dodat je do soboty 8. října do Bellusu. Po našem setkání toho dne, provedeme rozdělení, co kde vystavíme a kupu určenou pro Moravu připravíme k odeslání. Hromadnou přepravu tam i zpět zajistí Hanka Martínková. Všechny zapůjčené věci musí mít přistehovanou nebo zavíracími špendlíky připevněnou signaturu, deky je třeba opatřit alespoň provizorním tunýlkem na zavěšení. Quilty určené výhradně pro Dubeč stačí dodat do Bellusu do konce října.
Děkujeme předem všem, kdo pomohou obě akce zajistit. Určitě se bude na co koukat a co obdivovat. Tak ještě jednou prosím, zapátrejte ve svých skříních a dejte vědět, co pěkného jste objevily a ukážete pro inspiraci ostatním.

Zdraví
Markéta Zenklová

přidáno 22. 09. 2011

Opět máme na skladě vodou smývatelné fixy na látku.
Petr

přidáno 19. 09. 2011