patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

setkání 3.9. 2011

Milé dámy,
ani jsme se pořádně nerozkoukaly a prázdniny jsou skoro pryč. Původně jsem chtěla napsat „léto je skoro pryč“, ale bylo vlastně nějaké? Dneska ráno to z okna vypadalo spíš na Dušičky… Tak či tak, blíží se naše příští setkání a to v sobotu 3. září od 14 hodin v Bellusu. Pozor na výjimečně o hodinu posunutý začátek setkání!
O program se tentokrát laskavě postará hlavně paní Voršilka Suchardová (jiný způsob šití na papír, lehký batůžek a překvapení). Kromě toho přijdou samozřejmě na řadu i další bločky do Sylviina sampleru a aktuální listy sunbonnetkového kalendáře Aničky Králíkové.
Další nápady a inspirace vítány, povídání o prázdninových zážitcích a dobrůtky taktéž.
Těšíme se
Markéta + Drahomíra + Hanka

PS: Setkání je opět bezplatně otevřeno komukoliv a bylo by dobré přihlásit se na něj jako v rozpisu kurzů Bellusu. Abychom měly odhad, kolik nás asi bude.
PSS: A ještě jednou pozor – další změna proti obvyklému řádu věcí – vzhledem ke svátkům, výstavě v Dubči atd. musíme prozatím opustit naše zavedené poslední soboty v měsíci. Termíny následujících setkání budou soboty: 8. října, 12. listopadu a 3. prosince.

přidáno 18. 08. 2011

Milé zákaznice,
kvapem se blíží konce prázdnin a ráda bych Vám připomněla, že do 30.9.2011 platí slevové certifikáty, které jste obdržely při zaplacení předplatného v balíčcích. Pokud jste ho někam založily, nevadí, vystavíme Vám duplikát. Certifikát můžete uplatnit i při nákupu přes internet, musíte to však v poznámce napsat. Máme také relativně volno na školení na rámu, tak si můžete zavolat a objednat 777191412.
Přeji Vám krásný zbytek léta a hodně zábavy s patchworkem....
Jana Jandejsková

přidáno 16. 08. 2011

pozvánka

pozvanka

přidáno 16. 08. 2011

Švadlenka č. 21 je dočasně vyprodaná. K dispozici opět bude v polovině září.
Petr

přidáno 15. 08. 2011

Kurz "Blok měsíce" je přesunut z pátku 5. srpna na čtvrtek 4. srpna a začíná v 15:00.
Petr

přidáno 01. 08. 2011

Od dnešního dne máme v nabídce novou Lenu Patchwork 11/2011. Lenu si můžete objednat i na našem internetovém obchodě www.svadlenka.com
Petr

přidáno 21. 07. 2011

Napište nám...

Dobrý den milé patchworkářky, bohužel jsem se dostala k počítači až nyní, kdy jsem se vrátila z úžasného týdnu ve Vlašimi. Bohužel jsem si nemohla přečíst rubriku napište nám, protože nám stránky spadly a historie se nezachovala. Pokud si myslíte, že jsme to udělali schválně, vymlouvat Vám to nebudu, stejně by to asi nepomohlo. Ale jak jsem se dověděla, nejsme jediní, komu se toto přihodilo. Švadlenka letos vychází v sudých měsících a tak i vyšla, není stanoven přesný termín. Někdy to bude začátkem a jindy na konci měsíce. Důvodem pozdějšího vyjití bylo, že naše kolegyně Jitka Chumchalová se stala maminkou a my jsme jí dopřáli alespoň pár dnů odpočinku. Věřte, že děláme vše, jak nejlépe umíme. Švadlenku vytváří tým lidí, na který jsem hrdá a vím, že je nejlepší jaký kdy byl. Není možné, aby se jednotlivé časopisy a techniky v něm líbily všem, to chápu a jistě to chápete i vy. Rozhodla jsem se, že tuto rubriku po osmi letech již neobnovíme. Nikdy jsme nic z této rubriky nemazali a ani jsme to nikdy neměli v úmyslu, ať byla kritika na cokoliv a od kohokoliv, i když se nebyly dámy schopny podepsat celým svým vlastním jménem. Pokud nám budete chtít cokoliv sdělit, máte k dispozici naše mailové adresy. Děkuji Jana Jandejsková

přidáno 11. 07. 2011

v úterý 28.6. vyšla nová Švadlenka č. 21

svadla

přidáno 30. 06. 2011

O letních prázdninách má v sobotu pražský obchod otevřeno pouze do 14. hodiny.
Petr

přidáno 30. 06. 2011

Od soboty 2.7. do středy 6.7. bude pražský obchod Bellusu zavřen.

Petr

přidáno 30. 06. 2011