patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

Milé dámy,
za pár dní se zase uvidíme na našem setkání. Nevíme jak vám, ale nám už se tedy hodně stýská po našem povídání, prohlížení novinek, výměně rad a zkušeností i všem dalším… Snad už ani není nutné psát, že se sejdeme v sobotu 8. října ve 13 hodin v Bellusu.
Na programu bude:
- dalších 5 bločků do Sylviina sampleru (D 1-5)
- sunbonnetkový kalendář Aničky Králíkové
- vtipná kočka, na kterou nám dala střih Anička Štipčáková (její 3 varianty viz: www.kouzelnypatchwork.cz, v rubrice „ostatní“
- jako předvánoční inspirace hvězdy z trojúhelníků Alenky Hochové a ozdobný pytlík ze šátku Markéty Zenklové
Ale hlavně vybírání quiltů a jiných patchworkových výtvorů na obě podzimní výstavy, které jsme slíbily podpořit. Nezapoměňte svá díla přivézt! Pokud jedete autem a mohly byste poskytnout bednu od banánů, bude se také hodit. Zvlášť prosíme „neveklovské dámy“, aby zapůjčily tašky tam ušité. Bude jistě zajímavé ukázat na výstavách tolik variant.
Předem díky. Těšíme se
Drahomíra + Hana + Markéta

přidáno 05. 10. 2011

nové látky Bellus

nabidka

přidáno 30. 09. 2011

Ve středu 28. září bude pražský i brněnský obchod Bellusu zavřen.
Petr

přidáno 26. 09. 2011

vánoční látky

A také pro Vás máme připraveny nějaké vánoční látky.
Petr

vanocni

přidáno 24. 09. 2011

nové látky

V pražském Bellusu a na internetovém obchodě www.svadlenka.com najdete přes 60 nových látek všech barev včetně jednobarevné tmavě hnědé.
Petr

latky

přidáno 24. 09. 2011

podzimní výstavy

Milé patchworkářky,
jak už víte, byly jsme požádány, abychom zapůjčily své výtvory na dvě podzimní výstavy. První z nich je výstava, kterou pořádá naše kamarádka Hanka Čermáková v Moravském Berouně a to od 19. do 21. října. Druhá je již tradiční Dubeč a to o víkendu 4. – 6. listopadu. Je to velká čest a výzva zároveň.
Mnohé z vás už se ozvaly a půjčení quiltů slíbily. Další možná ještě sbíráte odvahu. Prosím, skromnost stranou, odhodlejte se. Nemusí to být jen velké deky, ale také například ubrusy, polštáře, tašky či jiné drobnosti. Mohou to být i díla již starší, která třeba už i někde vystavena byla.
Důležité je, dodat je do soboty 8. října do Bellusu. Po našem setkání toho dne, provedeme rozdělení, co kde vystavíme a kupu určenou pro Moravu připravíme k odeslání. Hromadnou přepravu tam i zpět zajistí Hanka Martínková. Všechny zapůjčené věci musí mít přistehovanou nebo zavíracími špendlíky připevněnou signaturu, deky je třeba opatřit alespoň provizorním tunýlkem na zavěšení. Quilty určené výhradně pro Dubeč stačí dodat do Bellusu do konce října.
Děkujeme předem všem, kdo pomohou obě akce zajistit. Určitě se bude na co koukat a co obdivovat. Tak ještě jednou prosím, zapátrejte ve svých skříních a dejte vědět, co pěkného jste objevily a ukážete pro inspiraci ostatním.

Zdraví
Markéta Zenklová

přidáno 22. 09. 2011

Opět máme na skladě vodou smývatelné fixy na látku.
Petr

přidáno 19. 09. 2011

Švadlenka č. 21

Švadlenku č. 21 máme opět v dostatečném množství.
Petr

přidáno 14. 09. 2011

KURZ DUTÉ KOSTKY - vypsaný v Brně na 26.9.2011 se přesouvá na středu 21.9.2011 od 15 do 18 hodin. Přihlášené účastnice se musí znovu přihlásit pokud jim nový termín bude vyhovovat. Omlouvám se za případné problémy.
Jana Kvapilová

přidáno 12. 09. 2011

látka s potiskem novin

V našem pražském a brněnském obchodě opět můžete koupit látku s potiskem novin. Také si ji můžete objednat přes náš internetový obchod www.svadlenka.com
Petr

latka

přidáno 09. 09. 2011