patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

podzimní výstavy

Milé patchworkářky,
jak už víte, byly jsme požádány, abychom zapůjčily své výtvory na dvě podzimní výstavy. První z nich je výstava, kterou pořádá naše kamarádka Hanka Čermáková v Moravském Berouně a to od 19. do 21. října. Druhá je již tradiční Dubeč a to o víkendu 4. – 6. listopadu. Je to velká čest a výzva zároveň.
Mnohé z vás už se ozvaly a půjčení quiltů slíbily. Další možná ještě sbíráte odvahu. Prosím, skromnost stranou, odhodlejte se. Nemusí to být jen velké deky, ale také například ubrusy, polštáře, tašky či jiné drobnosti. Mohou to být i díla již starší, která třeba už i někde vystavena byla.
Důležité je, dodat je do soboty 8. října do Bellusu. Po našem setkání toho dne, provedeme rozdělení, co kde vystavíme a kupu určenou pro Moravu připravíme k odeslání. Hromadnou přepravu tam i zpět zajistí Hanka Martínková. Všechny zapůjčené věci musí mít přistehovanou nebo zavíracími špendlíky připevněnou signaturu, deky je třeba opatřit alespoň provizorním tunýlkem na zavěšení. Quilty určené výhradně pro Dubeč stačí dodat do Bellusu do konce října.
Děkujeme předem všem, kdo pomohou obě akce zajistit. Určitě se bude na co koukat a co obdivovat. Tak ještě jednou prosím, zapátrejte ve svých skříních a dejte vědět, co pěkného jste objevily a ukážete pro inspiraci ostatním.

Zdraví
Markéta Zenklová

přidáno 22. 09. 2011

Opět máme na skladě vodou smývatelné fixy na látku.
Petr

přidáno 19. 09. 2011

Švadlenka č. 21

Švadlenku č. 21 máme opět v dostatečném množství.
Petr

přidáno 14. 09. 2011

KURZ DUTÉ KOSTKY - vypsaný v Brně na 26.9.2011 se přesouvá na středu 21.9.2011 od 15 do 18 hodin. Přihlášené účastnice se musí znovu přihlásit pokud jim nový termín bude vyhovovat. Omlouvám se za případné problémy.
Jana Kvapilová

přidáno 12. 09. 2011

látka s potiskem novin

V našem pražském a brněnském obchodě opět můžete koupit látku s potiskem novin. Také si ji můžete objednat přes náš internetový obchod www.svadlenka.com
Petr

latka

přidáno 09. 09. 2011

_

pozvanka

přidáno 07. 09. 2011

dnes vyšla nová Švadlenka č. 22

_

svadla

přidáno 30. 08. 2011

V pražském obchodě Bellusu nebo na internetovém obchodě www.svadlenka.com si můžete zakoupit novou vánoční Lenu Patchwork 12/2011.
Petr

přidáno 25. 08. 2011

setkání 3.9. 2011

Milé dámy,
ani jsme se pořádně nerozkoukaly a prázdniny jsou skoro pryč. Původně jsem chtěla napsat „léto je skoro pryč“, ale bylo vlastně nějaké? Dneska ráno to z okna vypadalo spíš na Dušičky… Tak či tak, blíží se naše příští setkání a to v sobotu 3. září od 14 hodin v Bellusu. Pozor na výjimečně o hodinu posunutý začátek setkání!
O program se tentokrát laskavě postará hlavně paní Voršilka Suchardová (jiný způsob šití na papír, lehký batůžek a překvapení). Kromě toho přijdou samozřejmě na řadu i další bločky do Sylviina sampleru a aktuální listy sunbonnetkového kalendáře Aničky Králíkové.
Další nápady a inspirace vítány, povídání o prázdninových zážitcích a dobrůtky taktéž.
Těšíme se
Markéta + Drahomíra + Hanka

PS: Setkání je opět bezplatně otevřeno komukoliv a bylo by dobré přihlásit se na něj jako v rozpisu kurzů Bellusu. Abychom měly odhad, kolik nás asi bude.
PSS: A ještě jednou pozor – další změna proti obvyklému řádu věcí – vzhledem ke svátkům, výstavě v Dubči atd. musíme prozatím opustit naše zavedené poslední soboty v měsíci. Termíny následujících setkání budou soboty: 8. října, 12. listopadu a 3. prosince.

přidáno 18. 08. 2011

Milé zákaznice,
kvapem se blíží konce prázdnin a ráda bych Vám připomněla, že do 30.9.2011 platí slevové certifikáty, které jste obdržely při zaplacení předplatného v balíčcích. Pokud jste ho někam založily, nevadí, vystavíme Vám duplikát. Certifikát můžete uplatnit i při nákupu přes internet, musíte to však v poznámce napsat. Máme také relativně volno na školení na rámu, tak si můžete zavolat a objednat 777191412.
Přeji Vám krásný zbytek léta a hodně zábavy s patchworkem....
Jana Jandejsková

přidáno 16. 08. 2011