patchwork

aktuality

Pražský obchod Bellusu najdete na nové adrese ZDE!

Dnes vyšla nová Švadlenka č. 38.

Petr

svadla38

přidáno 29. 04. 2014

nové růže

Zde vám představujeme nové barevné varianty dezénu růží. Tyto látky spolu s ostatními z naší nabídky zakoupíte v pražském nebo brněnském obchodě Bellusu, nebo si je můžete objednat na internetovém obchodě www.svadlenka.com
Předplatitelky Švadlenky, které si ji předplatily do konce loňského roku, mohou stále využít slevu 15% na nákup látek.
Petr

nove_ruze

přidáno 22. 04. 2014

růže z Bellusu

Za několik let, co vyrábíme látky, jsme pro vás připravili 21 barevných odstínů dezénu růží a nedávno jsme ještě dva zcela nové přidali. Pokud mezi nimi nenaleznete svoji oblíbenou barvu nebo pokud jsme měli barvu, kterou by jste opět rádi v naší nabídce viděli, můžete napsat svá přání na e-mail: papara@bellus-gallery.com a uvidíme, co se s tím dá dělat.
Petr

ruze

přidáno 22. 04. 2014

O Velikonocích v sobotu 19.4. a v pondělí 21.4. bude pražský i brněnský obchod Bellusu zavřen.

Petr

přidáno 16. 04. 2014

pozvánka

pozvanka

přidáno 16. 04. 2014

pozvánka

pozvanka

přidáno 15. 04. 2014

Nové látky Bellus!

Připravili jsme pro vás opět několik nových látek Bellus.
Petr

latky

přidáno 14. 04. 2014

KLUB

Milé dámy,
zítra (v sobotu 12.dubna), ve 13 hodin se zase sejdeme ke společnému popovídání v Bellusu. Na programu bude klubový sampler, ukázky, inspirace a hlavně povídání o tom, co zajímavého jsme viděli na právě proběhlých výstavách.
Podle reakcí návštěvníků byla expozice v Dubči úspěšná - všem se líbila hlavně velká různorodost vystavených věcí a věciček! Dokonce se i pár věcí prodalo a na následující základní kurz přišla nová paní, kterou inspirovala právě tato výstava! Takže veliké poděkování patří všem, kdo půjčili exponáty a hlavně těm, kdo výstavu realizovali. Snad na nikoho nezapomenu: Aničce Králíkové, Janě Tomašicové, Marušce Burešové s manželem, Věrce Lavičkové, Evě Kačerové, Jarce Havelkové, Saše Pejšové, Magdě Dolákové, Drahušce Roubíčkové, Martině Benešové s manželem a Magdě Drnkové. Holky, klobouk dolů a veliké díky!!!

Zároveň bych ráda upozornila, že jsou vypsány termíny našich setkání na 17. května a 14. června. Kdo má chuť a čas, může zítra přijít už v 10 dopoledne a přiložit ruku k sestavování společného klubového sampleru. Minule jsme s tím velice pohnuli a mnoho dalších bločků je na cestě. Dík i za to.

Závěrem ještě supertajná připomínka domácích úkolů :-)
Ukázky všeho druhu a dobrůtky vítány...

Tak zítra - moc se těším

Markéta

přidáno 11. 04. 2014

V pátek 4.4. a v sobotu 5.4. bude pražský obchod Bellusu uzavřen! Najdete nás na Kreativě v Dubči, kde se na vás těšíme.

Petr

přidáno 03. 04. 2014

V pražském obchodě Bellusu a na našem internetovém obchodě www.svadlenka.com máme novou Lenu Patchwork 33/2014 - SPECÁL TAŠKY!
Petr

Lena

přidáno 27. 03. 2014